Praca - Główny księgowy

Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana w Starogardzie Gdańskim

poszukuje osoby ambitnej, otwartej na stały rozwój merytoryczny, charakteryzującej się zdolnościami interpersonalnymi oraz organizacyjnymi na stanowisko:

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami w Szpitalu
  • Nadzór nad pracą działu księgowości
  • Sporządzanie i nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych (m.in. CIT, VAT)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur finansowo-księgowych
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji
  • Czynny udział w podejmowaniu decyzji
  • Kontakt z kontrahentami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/rachunkowość) oraz posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości
  • Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Doświadczenie w raportowaniu (znajomość Ustawy o Rachunkowości, finansach publicznych,  doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych)
  • Umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Dodatkowe atuty:

  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Znajomość rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie na stanowisku głównego księgowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Rozwój zawodowy,
  • Szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe
  • Ambitne zadania i pracę pełną wyzwań,

Proponujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji w Dziale Kadr Szpitala pokój nr 21 email g.lubinska@kocborowo.pl.

Osoba do kontaktu:

  • Małgorzata Lubińska – kierownik działu zarządzania zasobami ludzkimi  – tel. 585620600 wew. 2307,
  • Jarosław Pleszkun – z-ca dyrektora ds. ekonomiczno-eksploatacyjnych  - tel. 58 56 20600 wew. 2295

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

bip bip
Projekt i realizacja WEB-MS